Talkmore opplever for tiden en nøytral trend i kundevurderinger.
Klikk for detaljer
Litt lang ventetid på telefon til kundeservice, men du verden som en får tilbake med veldig hyggelige og dyktige kundemottakere👍😊
Hei Tore! Så utrolig hyggelig omtale, det setter vi så stor pris på. Vi har veldig mye fokus på kundebehandling så slike tilbakemeldinger setter vi høyt. Forhåpentligvis er det kortere ventetid neste gang du tar kontakt :-) Med vennlig hilsen Thomas.
De er alltid hyggelige og er oppdatert,om de ikke vet så setter de videre eller eskalerer saken.
Hei Tore! Tusen takk for en hyggelig omtale og full score - bedre enn det blir vanskelig å få. Vi lover at du skal få minst like god hjelp neste gang du tar kontakt :-) Med vennlig hilsen Thomas.
God dekning til lave priser samtidig med rask og god kundeservice.
Hei Alex! Tusen takk for hyggelig ord, det setter vi så stor pris på. Vi skal gjøre alt vi kan for å fortsette med gode priser og god kundeservice fremover! Med vennlig hilsen Thomas.
Et godt abonnement, til en fin pris. Superfornøyd.
Hei, Guri! Takk så mye til deg som har gitt oss 5/5 stjerner. Vi kan jo ikke be om noe mer enn superfornøyde kunder :-D Vi ønsker deg en riktig fin uke, med vennlig hilsen Thomas.
Vi har 3 stk abonement som er flyttet fra Fjordkraft til Talkmore. Gode og konkurranse dyktige priser noe Fjordkraft ikke ville gi oss. Full Telenor dekning var et must fra oss tre. Vil anbefale Talkmore vil alle.
Hei William! Så gøy å høre, tusen takk! Det at du er fornøyd med abonnement, dekning og priser er nydelig å høre. Vi skal fortsette å levere, det lover vi. Med vennlig hilsen Thomas.
Talkmore Bedrift, tidligere Dipper, er den beste mobiloperatøren jeg noen gang har hatt. De har rimelige priser, full Telenor-dekning og fri roaming i hele Europa (unntatt Russland), ikke bare i EU/EØS. Jeg reiser mye, også utenfor EU/EØS. I Ukraina, f. eks, er det rimeligere mobilbruk for min del enn for en som bor der og bruker sitt eget lokale mobilabonnement. I tillegg har de en fremragende kundeservice, alltid med rask svarrespons, hyggelige folk og alltid kjapp og enkel løsning på ulike henvendelser. Talkmore anbefales til alle som ønsker en stabil operatør med gode tjenester og høy kvalitet på det de leverer.
Hei Orvark! Dette var jo overveldende å lese, tusen takk til deg for en utrolig fin omtale. Vi er veldig stolte av å kunne tilby roaming i hele Europa (minus Russland som du nevner). Jeg skal passe på at resten av gjengen på bedrift får med seg denne :-D Med vennlig hilsen Thomas.
Æ har opplevd svært god kundebehandling av Talkmore, som har vært svært sjenerøs og strukke sæ langt førr å gjør mæ førnøyd. De har også alt æ ønska og har behov førr av tjænesta og funksjona pluss greie prisa. Har ingenting å klag på!
Heisann, Knut! Dette er jo som musikk for våre ører - bedre omtale enn denne er neimen ikke lett å finne. Tusen takk for hyggelige ord! Vi ønsker deg en riktig fin uke, med vennlig hilsen Thomas.
Alltid hyggelige på kundeservice, go dekning på abbo, rimelige løsninger. Utrolig fornøyd 👍👍👍
Hei Håvard! Så flott å se at du er fornøyd med oss! Dette skal vi gi videre med hele kundesenteret så får de noe å feire nå som det nærmer seg fredag ;-) Tommel opp til deg også! Ha en super dag, hilsen Petter.
Ble først ringt igår på jobb; da prøver de å selge abonnement. Jeg prøver å si at jeg ikke kan snakke da jeg er på jobb. De «ignorerer» dette å fortsetter, jeg sier igjen at jeg ikke kan snakke så, lett irritert. Iløpet av vakten blir jeg forsøkt ringt 3 ganger til. Idag ble jeg ringt 4 ganger mens jeg var på jobb. Skulle ønske det holdt å forsøke et nummer en gang… ikke veldig appellerende å ta telefonen neste gang
Hei, Ole! Dette var jo utrolig dumt å høre. Jeg har full forståelse for at dette kan være irriterende, vit at dette ikke er slik vi ønsker å oppsøke potensielle kunder. For at vi kan komme til bunns i hva som har skjedd her så ønsker vi veldig gjerne at du sender oss en epost til [email protected] med ditt mobilnummer samt nummeret/numrene du har blitt ringt ifra. Vi skal dermed få undersøkt saken nærmere med aktuelt byrå og passe på at slik ikke skjer i fremtiden. Hører fra deg. Med vennlig hilsen Thomas
Fikk forklart hva mitt beste alternativ var, imøtekommende, lett å prate med og ikke minst, humoristisk sans! Det gjør samtalen til en positiv erfaring, som igjen er bra for et firma! UTROLIG gode tilbud! Vil ABSOLUTT anbefale dette til andre! Mvh Karin J.
Heisann Karin! Det blir jo nesten ikke bedre enn dette! Så utrolig hyggelig tilbakemelding. Vi setter virkelig pris på det. Ønsker deg en flott dag videre, hilsen Petter :-)
Får bestandig god hjelp fra kundeservice, de er veldig hyggelige og får svar på alt jeg lurer på. 🙂
Heisann Linda! Så godt å se at du fikk god hjelp av kundebehandleren du var i kontakt med. Vi prøver å svare på alle spørsmål så godt vi kan, så det er topp at du fikk svar på alt du lurte på:-) Ha en flott dag videre, hilsen Petter.
Veldig bra førsteinntrykk! Hyggelig kundebehandler som hjalp meg med å få i gang nettbrettet mitt. Fikk også bra informasjon om hva Talkmore kunne tilby.
Hei, Anne. Tusen takk for den hyggelige tilbakemeldingen - så godt å høre at nettbrettet er på nett igjen. Med vennlig hilsen Thomas.
Blir ringt av "408***14" og personen takler ikke at jeg avslår tilbudet, blir irritert og legger på uten å si noe. Seriøs type..
Hei Mikael. Det er ikke slik vi ønsker at det skal være å bli kontaktet av en selger fra Talkmore, så dette tar vi veldig seriøst! For at vi skal kunne undersøke dette videre og sørge for at det ikke skjer igjen, hadde det vært supert om du sendte oss en mail på [email protected] med ditt telefonnummer, så vi får tatt opp dette med byrået det gjelder. Ha en fin dag, hilsen Jørgen
Jeg spørte om hjelp til sim kortet og fikk hjelp med det. Ble veldig glad for hjelpen så jeg har ikke noe å si på hjelpen jeg fikk. Så forsett med å gjøre det samme til andre kunder.
Hei Inger! Takk for en hyggelig tilbakemelding. Det er supert å høre at du har fått god hjelp. Vi ønsker alltid at våre kunder får hjelpen de trenger, pluss at de sitter igjen med et positivt inntrykk av oss. Ha en flott dag videre, hilsen Jørgen.
Jeg har Ubegrenset data, dvs at hastigheten strupes etter 100GB. Hver gang jeg kommer dit deaktiveres data-sim kortet og eneste mulighet for å få aktivert dette igjen er å ringe kundeservice. SELVSAGT SKJER DETTE HVER ENESTE GANG PÅ HELG NÅR JEG SKAL SE EN FILM!!! ORKER IKKE MER!! BYE BYE TALKMORE!! Og til alle dere som kjøper mer data når dette skjer: akkurat det Talkmore prøver på. Men det går an å streame og gjøre det meste på den lavere hastigheten!
Hei Birgit. Så utrolig kjedelig å høre. Det er ikke slik vi ønsker å ha det her hos Talkmore. Om dette faktisk skjer så må det være en feil, fordi simkort skal ikke sperres eller deaktiveres. Kun reduseres til standard-hastighet. Kunne du tatt kontakt med oss på [email protected] så skal vi gjøre alt vi kan for å få finne ut hva som eventuelt er feil her, og få rettet opp i dette. Ha en fin dag videre, hilsen Jørgen.
Alltid god dekning i bygde og hytte strøk der andre mobilabonnement ikke har bygd ut. Veldig gode priser, og morepoints som man kan bruke til å kjøpe data. Har familiepakka så data kan legges inn hær å dær til de som trenger det, å låne fra hværdandre, veldig greit. Fikk også morepoints og gratulasjon idag på bursdagen min
Hei, Theodor! Tusen takk for tilbakemeldingen din, det er så utrolig gøy å høre at du er fornøyd med abonnementet ditt hos oss. Vi jobber dag inn og dag ut for å gi våre kunder det beste produktet vi kan, så slike omtaler hjelper absolutt på. Ha en riktig fin uke, med vennlig hilsen Thomas :-)