Talkmore opplever for tiden en nøytral trend i kundevurderinger.
Klikk for detaljer
Løser ting med en gang, slipper å lure på noe som helst,god forklaring .
Heisann Aud! Dette var jo godt å se! Så bra at du er fornøyd med hjelpen du fikk. Vi setter virkelig stor pris på tilbakemeldingen. Ønsker deg en super dag videre, hilsen Petter :-)
Ikke det at kundeservice betyr noen ting når det kommer til telefonab, men når jeg først klarte å komme i kontakt med dem(ingen enkel sak), var det lite service-innstilling. Fryktelig irriterende med slike hyklere som skryter av seg selv i reklamene, og så er de elendig i virkeligheten.
Hei Thomas! Dette hørtes jo ikke bra ut i det hele tatt og er ikke slik vi ønsker å ha det. Kunne du tatt kontakt med oss på [email protected] med en beskrivelse av saken, så skal vi gjøre alt vi kan for å få deg helt fornøyd og rette opp i dette. Ønsker deg ihvertfall en god dag videre, hilsen Petter.
Har akkurat byttet våre telefoner til Talkmore, og etter nå 4 gang på telefon med support, så er fortsatt ikke ting oppe å virker. Avtalte først flytting av alt, med full gjennomgang av simkortnummere til alle, forrige fredag. intet virket. fikk beskjed om at annen dato lå inne for flytting, selv om vi hadde avtalt noe annet. INGEN logg viser hva som har skjedd. Ny runde i går, for å sikre at alle kort er riktig, i dag, EN telefon virker, resten dødt. Flytting er jo så enkelt, og ja vi elsker kø til support, eller å bruke 3-4 timer med talkmore support, før ting virker.. nei, jeg er ikke imponert så langt.
Heisann Haakon! Dette var jo ikke bra i det hele tatt og er absolutt ikke slik vi ønsker å ha det! Vi må bare beklage for at det har skjedd så mye surr her. Gjerne send oss nummeret ditt til [email protected] så skal vi få sett gjennom her og gjort alt vi kan for å rette opp i dette for deg. Ha en fortsatt fin dag videre, hilsen Petter.
Bedre behandling fra kundeservice finnsnes ikke, di hjelper deg og finner løsninger på alt.👍 For di.
Heisann Tomrune! Flottere ord enn dette tror jeg nesten ikke finnes. :-) Tusen takk for det, vi setter utrolig stor pris på det her. Vi jobber hardt med å tilby den beste kundeservicen, så da er vi på riktig vei her. Ha en super dag videre, hilsen Petter.
Bestilte i helgen ny telefon via Talkmore. Fikk i dag mail om at orderen min var kansellert og at de håpet at jeg gikk inn og bestilte på nytt. Prisen var selvfølgelig økt med 1700,- kroner. Aldri mer.
Hei Frank! Vi beklager dette på det sterkeste! Det er absolutt ikke slik vi ønsker å ha det, dessverre hadde vi en feil i nettbutikken vår mellom 16 og 17 mai der det ble vist feil priser i nettbutikken vår for de som ikke var logget inn. Gjerne send oss nummeret ditt sammen med ordrenummeret det gjelder til [email protected] så skal vi få gått gjennom nærmere og gjøre det vi kan for å rette opp i dette. Ha en fortsatt fin dag, hilsen Petter:-)
Hyggelig å hjelpsomme å lett å komme i kontakt med. Å gode priser.
Hei på deg! Dette var jo helt supert å se! Det blir jo ikke stort bedre enn det :-) Så flott at du har fått hjelpen du trenger og er fornøyd med prisene hos oss, vi jobber konstant med å være best mulig, så vi setter stor pris på tilbakemeldingen. Ha en fin dag videre, hilsen Petter.
Svært fornøyd med kundeservicen og veldig hyggelig kunderådgiver jeg pratet med. Byttet fra Talkmore til Telenor(mobilabonnement) for ei uke siden. Ble lovet mer GB i mnd til samme pris som jeg hadde i Talkmore. Ble ikke holdt, fikk derimot mindre GB enn avtalt. Så har nettopp byttet rett over til Talkmore igjen. Svært fornøyd med servicen jeg fikk!
Heisann Karoline! Det var jo dumt at du ikke fikk det du ble lovet hos Telenor, men uansett så er vi ihvertfall glade for å ha deg tilbake som kunde hos oss :-) Godt å se at du er fornøyd med kundeservicen! Vi jobber hardt for å være best på det her. Ønsker deg en flott dag videre, hilsen Petter.
Veldig dårlig nett tar fryktelig lang tid eller så bryter det har G4
Heisann Knut! Dette var jo ganske uheldig da! Telenor pleier å ha god dekning de aller fleste steder og hastigheten pleier å være god. Gjerne send oss en henvendelse til [email protected] så kan vi få sjekket opp i det for deg. Ønsker deg uansett en flott dag videre :-) hilsen Petter.
Jeg var kunde hos dere en stund og da j var jeg veldig fornøyd med.. nå er jeg ikke det lenger pga at jeg lyst å ha ubegrenset data.. noe dere kunne tilby meg.
Heisann Isse! Så godt å se at du var fornøyd med oss! Det setter vi stor pris på! Dette ble jo litt dårlig timing, men vi har akkurat lansert et abonnement med ubegrenset data. Så om du ønsker, så er du gledelig velkommen tilbake :-) Ønsker deg en super dag videre, hilsen Petter.
Byttet til Talkmore og er kjempefornøyd. Senere ringte jeg og bestilte et abonnement til som skal stå på vent, dette var ikke noe problem for dem, damen fikset det på noen sekunder og ordnet et nummer som er nesten identisk med det jeg har fra før og nytt simkort fikk jeg tilsendt noen dager senere. Gjenomgående topp service og en flott opplevelse med kundebehandler.
God dag, Magne :-) Det var hyggelig at du ønsket å dele din opplevelse med kundebehandleren hos oss, det setter vi stor pris på! Vi er opptatt av at kundene skal få best mulig service hele veien, som ny kunde og som eksisterende kunde. Her skal vi ikke ligge på latsiden, men fortsette å gjøre alt vi kan for at du er like fornøyd hos oss i de kommende årene :-) Ønsker deg en flott helg og en strålende 17. mai, hilsen Victoria!
Utrolig dårlig kundeservice! Er ikke behjelpelig eller noen verdens ting. Værste abonemange jeg har vært borti. Og det er utrolig dårlig dekning!
Heisann Tommy! Dette er jo ikke bra i det hele tatt! og absolutt ikke slik vi ønsker at noen skal oppleve oss. Kunne du tatt kontakt med oss på [email protected] så skal vi gjøre alt vi kan for å få deg fornøyd og rette opp i dette. Ønsker deg ihvertfall en god dag videre, hilsen Petter.
Talkmore er bra,lett å komme i kontakt m . kundeservice og løsninger . Det som ikke er bra,er at jeg er abonnent ansvarlig ,ikke kan bruke kona mi sin ubrukte data,to pensjonister ,den ene bruker litt mere data en den andre,men jeg bet.for hele abonnement ,selv om det står en del igjen efter hver mnd. Det burde være mulig att ektefeller kan overføre ubrukt data til hverandre.,,🙄😉
Hei, Per! Tusen takk for omtalen din! Det er veldig gøy å høre at du generelt sett er fornøyd med abonnementet ditt hos oss. Vi ser alltid etter nye løsninger og kom nylig med Talkmore Familie som gjør at man kan dele data mellom familiemedlemmene. Kanskje vi kommer med ytterligere løsninger som gjør datadeling enda mer gunstig for våre kunder i fremtiden, ønsket er uansett tatt med videre. Ønsker deg en riktig fin dag og god 17. mai på forskudd. Med vennlig hilsen Thomas.
Får tilbud som kunde men er ikke det selv om jeg har 2 kontantkort + 1 bredbånd. Synes ikke dere behøver å sende tilbud til meg ,da dere mener jeg ikke er kunde
Heisann Per! Nei da er det nok ikke mye poeng at selgerne våre ringer deg. Om du har blitt ringt på et nummer som ikke er hos oss så er det nok derfor. Selgerne våre ser ikke så mye mer enn det nummeret de ringer til. Om du får sendt nummeret ditt til [email protected] så skal vi få fjernet nummeret fra ringelistene våre, så slipper du å bli ringt noe mer :-) Ha en fin dag videre, hilsen Petter.
Hadde kontakt med en fantastisk bra kundebehandler i dag. Den damen må være gull verdt for Talkmore. Der min henvendelse ble et problem hos andre mobiloperatører, ordnet Talkmoredamen alt på en enkel og svært tilfredsstillende måte for meg. Tusen hjertelig takk.
Hei Sissel! Så utrolig gøy å høre at du har fått hjelpen du hadde behov for når du kontaktet oss. Vi har veldig mye fokus på service-delen så slike tilbakemeldinger setter vi utrolig stor pris på! Vit at det bare er å ta kontakt om det er noe vi kan hjelpe med deg, med vennlig hilsen Thomas.
Har brukt Talkmore før, og ble kjempetrist av å måtte bytte leverandør da jeg ville kjøpe tlf. Byttet derfor tilbake til Talkmore med en gang jeg kunne. Nå selger også Talkmore tlf'er, så regner ikke med å måtte bytte til andre leverandører igjen i fremtiden. De har suveren kundeservice, og uansett hvor "rare" spørsmål jeg sikkert kommer med, er de hyggelige, hjelpsomme, effektive, og gir meg alltid gode løsninger og råd. Humor har de også, i alle fall alle jeg personlig har snakket med. 🙂
Hei på deg Monica! Så godt du kom tilbake inn i varmen! Vi setter utrolig pris på de fine ordene. Det stemmer at vi nå tilbyr mobiler, og ikke bare det, alle med Talkmore mobilabonnement får 1000kr rabatt på mobiler fra nettbutikken vår :-) Du får ha en helt super dag videre, hilsen Petter.
Kunne godt vært bedre signaler på ringing og 4g...
Hei Sessa! Så utrolig leit å høre at du opplever problemer med dekning. Jeg håper du tar kontakt med oss på kundesenteret slik at vi kan feilsøke dette for deg. Du kan nå oss på tlf 915 09 915 eller via chat på talkmore.no Ønsker deg uansett en fin dag videre, med vennlig hilsen Thomas.