Talkmore har ikke nok data til å bli vurdert.
Klikk for detaljer
Vi prøvde å løse problemet på chat med en H****, hun viste ingen interesse for å løse problemet gjentok seg selv 13 ganger om vilkår. Ringte da til kundeservice og traff på en hærlig dame som tok fatt i problemet og løste det på beste måte. Stor honnør til denne damen.
meget grei å ha med å gjøre når man spør om noe, så langt forblir jeg kunde
Jeg har fått profesjonell og god hjelp ved min henvendelse
Billig abonnement, masse data til lydbok på tur og Trumf-bonus i tillegg til poeng for mitt NAF-abonnement. Og Telenor-standard på nettet. For meg så er dette gull!
God dekning til en super pris 🥰 Hyggelig og serviceinnstilt kundeservice. Bonus med Trumf-opptjening!
Fått mye hjelp med overgang fra en annen mobiloperatør til Talkmore. Videre fikk jeg hjelp til å oppklare et beløp som var "ukjent" for meg. Nå er alt på plass og jeg er fornøyd.
Jeg ikke vente så lenge snakke rolig veldig bra komminakosjon snalke rolig