Talkmore har ikke nok data til å bli vurdert.
Klikk for detaljer
1/5 stjerner Jeg byttet nylig fra Telia til Talkmore. Hos Telia hadde jeg hatt hemmelig nummer i lang tid. Det jeg aldri ble informert om, var at reservasjon mot nummeropplysning ikke automatisk følger med ved operatørbytte. Konsekvensen var at navn, adresse og telefonnummer plutselig ble publisert på nettet. Da jeg kontaktet Talkmore, fikk jeg beskjed om at reservasjonen måtte aktiveres på nytt hos dem. Problemet er at jeg aldri fikk informasjon om dette da jeg ble kunde. Jeg spurte derfor når og hvordan denne informasjonen var blitt gitt til meg. Det spørsmålet valgte de aldri å svare på. Det som skuffet mest, var håndteringen etter at feilen var oppdaget. Jeg måtte selv kontakte nummeropplysningstjenestene og vente i opptil flere uker på at opplysningene skulle forsvinne. Når en kunde gjør oppmerksom på en personvernsak, forventer jeg langt mer initiativ og oppfølging enn dette. Derfor oppleves Talkmores markedsføring om at «din sikkerhet er det viktigste» lite troverdig når det virkelig gjelder. Personvern handler om mer enn fine slagord. Jeg har nå byttet til Chilimobil, og allerede under bestillingen ble jeg spurt om nummeret skulle være hemmelig eller offentlig. Det viser at dette er fullt mulig å håndtere på en enkel og kundevennlig måte. Samtidig mottok jeg jevnlig SMS-er, e-poster og appvarsler om Talkmores vervekampanjer. Det ga et inntrykk av at markedsføring og verving av nye kunder har langt høyere prioritet enn oppfølging av eksisterende kunder og viktige personvernhensyn. Jeg kan dessverre ikke anbefale Talkmore.
Har nå et abbonement til Telia p.g.a andre gode tjenester via et selskap. Så valgte å avslutte nr. til Talkmore p.g.a det. Om jeg noengang får et behov for å skifte selskap igjen, kan det gjerne bli Talkmore. P.g.a ekstrakostnadene med et nr. jeg ikke lenger bruker er det nå avsluttet.
Dere er ikke så dyre på mobilabunumang derfor har jeg dere enda som selskap
Hyggelige kundebehandlere, relativt greit å gjøre det man trenger på "min side" og chatte med en robot for å få svar på enkle spørsmål. Men ikke så greit å finne fram for å kunne sende spørsmål via e-post
Kjempe god servise hjelpsomme og løsningsorienterte😊
Kanonbra kundeservice! Kort ventetid, rask og gode løsninger!
Jeg hadde falt ut av systeemet og blitt en bedriftskunde men etter en litt frem og tilbake telefonsamtale ordnet han (navn ?)i den andre enden opp så nå er jeg spent på om det funker når jeg kommer på hytta. Takk for god jobbing.