Talkmore har ikke nok data til å bli vurdert.
Klikk for detaljer
Veldig god kundeservice som alltid. Er tilbake som kunde hos dere også pga pris
Ny kunde og er fornøyd med Talkmore så langt, holder det de lover.
Kundeservice pr telefon er supert. Kan bruke fri data i EU som i Norge, altså ikke begrenset til 80Gb. Ingen tillegg i prisen ved bruk utover fri data, bare redusert fart. Digital trygghet tar jeg også. Gode tilbud på ny telefon. Dette er noen av fordelene som jeg gjerne betaler noen kroner ekstra for.
Jeg hadde en teknikk problem, dette fikset med en kvalifisert måte. God service, flinke folk. Anbefaler Talkmore med det sterkeste.
Veldig fornøyd med Talkmore🙏får alltid den hjelpen jeg trenger🙏
Grunn for å ringe inn og snakke med en person: Ga meg info og anbefaling jeg ikke fant på sidene og gjorde det fort. Løsnet situasjon bedre enn jeg visste det var mulig og hadde andre alternativer enn det som var på bestillings sidene
Fleksibel chat løsning som er effektiv for div svar fra teknisk til faktura, på tilbudssiden for å finne løsninger hver gang jeg har vært i kontakt med de gjennom flere år.