Agva Kraft opplever for tiden en nøytral trend i kundevurderinger.
Klikk for detaljer
Det merkes at de er nye. Litt mye rot ved oppstart men kundeservice er veldig greie og ordner opp.
Ikke sender de angrerettskjema og link til ordrebekreftelsen viser bare "TAKK FOR DIN BESTILLING AV AGVA FLYT". Da jeg bestilte strømavtale var prisen lav, men da fakturaen endelig kom var den skyhøy. Da jeg ba om å få kopi av ordrebekreftelsen så jeg selv kunne se hva slags strømpris jeg hadde bestilt, så var den ikke mulig å få. Hadde jeg bare funnet denne siden før, så hadde jeg blitt spart for mye irritasjon. De fortjener ikke en stjerne en gang, så dårlig er det. Har egentlig bare en ting å si; styr unna dette firmaet!
Med 16 forskjellige strømavtaler hvorav en av dem topper strømpris.no og andre prisovervåkere mens de andre er forholdsvis dyre. Ligner litt på et lokketilbud. Jeg hoppet på en avtale til 6 øre/kwt som etter ca 14 dager økte til ca 40 øre/kwt. Da var en annen avtale endret til 5 øre/kwt... Fikk bytte når jeg ga beskjed men gikk noen uker før jeg oppdaget det. Funker greit hvis jeg passer på og får bytte avtale på dagen men lett å bli lurt... Savner muligheten for å logge inn på en "min side" hos Agva for å overvåke forbruk og endre avtaler. Kunne også tenkt meg en "alarm" (sms/epost) For å få varsel ved prisendringer.
Styr unna!!! Prisen tidobler seg iforhold til hva de oppgir på nettet, fra 5 øre til 49 øre kwt.
Veldig bra strømselskap. Best på pris. Husk bare at du må ha efaktura for de billigste avtalene.
Respons på mail er ikke brukbar. Det kan ta flere dager og enkelte ganger får man ikke svar.
Snakket i dag med en hyggelig jente på kundeservicen. Veldig god kundeservice, anbefales!
Hadde noen problemer med å finne målernummer, men de var veldig flink til å hjelpe til med det.
Agva Kraft har veldig lave priser og hyggelig kundeservice. Anbefales!
Vært kunde hos agva kraft siden forrige sommer. Har etterskuddsavtale.
Enkelt å kjapt å bytte. Billigst på pris. Enkel webside.
Reklamerer med 5 øre/kwt, men etter 14 dager økes prisen til det mangedobbelte, samt at avtalen plutselig heter noe helt annet.
Ikke noe er bra! De markedsfører seg som noe helt annet enn hva de er, og forholder seg ikke til vilkårene i egne avtaler. De er langt fra best på pris, og etterskudd innebærer forskudd. Selv forventet jeg en regning som samsvarer med netteier sin, men den gang ei. Skygge unna, og velg en seriøs aktør.
Enkelt og greit, må ha alt via nett - efaktura avtalegiro for å få den beste avtalen.
Skulle gjerne vært litt enklere ifht regning, men prisen gikk ned når jeg byttet dit uten de problemene de andre nevner.
Hadde tenkt å bytte Agva men lest omtale skal melde dem til forbrukerombudet.