Aggressig selger. "Trøstyepremie" i en konkurranse er at jeg skal få halv pris i 2 mnd. Ser det med liten skrift står 12mnd binding. De forutsetter at jeg ønsker å bytte, spør bare etter detaljer som de trenger for å flytte meg over. Styr unna.

Har du en tilsvarende erfaring med Tinde Energi?
Gjør som Svein F og over 10 000 andre norske forbrukere: Skriv en omtale om Tinde Energi du også og del dine erfaringer!
Ingen registrering nødvendig, helt anonymt og tar kun 1 minutt!
Som mange andre ble jeg ringt og gratulert for å ha vunnet en slags trekning. Jeg skulle få 2 mnd halv pris på strømmen, bytter ingenting og beholder nøyaktig det samme abm som før, mente denne selgeren. Løgn og bedrageri! Bør klages inn! STYR UNNA. I tillegg når jeg snakker med kundeservice nekter de på alt og nekter å sende hele lydfilen, for de har bare klipt ut så vi ikke får høre hele samtalen. Jeg har meldt de inn og snakket med eltilsynet.

Oppringt av selger om at jeg var trukket ut som vinner av elkjøp julekalender,har ik deltat i den kalendern, svada hele dritten

Styr unna! Aggressive telefonselgere, skjulte gebyrer og håpløs kundeservice
Dette er en bedrift som ikke gir seg uansett hva man sier og de går ikke av veien for og bruke triks og skitne metoder. Etter og ha oppdaget deres lureri og gått tilbake til vår gamle strømleverandør så fikk vi ærfare at det godtok ikke Tinde så de overførte oss tilbake til dem igjen uten vår viten og samtykke. Vi kontaktet Forbrukerombudet og gjett om de hadde hørt om Tinde så viss de ikke lar oss i fred nå så tar Forbrukerombudet over saken vår. Anbefaler flere og kontakt Forbrukerombudet da det er viktig at de får inn mye erfaringer om denne bedriften.
