Landkreditt Bank opplever for tiden en positiv trend i kundevurderinger.
Pilens retning viser styrken på trenden i løpet av 30 dager.
Klikk for detaljer
Alltid god hjelp å få!! Selvom LK bank er det alltid lett å få snakke med et LEVENDE MENNESKE når det er nødvendig! Fortsett med det 😊 Deilig å slippe robot-chat 🌞
Har vært kunde i mange år, som småbruker og lønnsmottaker kombinert. Alltid lett å få tak i de rette folkene for å få svar og ved salget av bruket, gikk overføring sømløst og smertefritt. Sparte i fond gjennom Landkreditt til egen pensjon, som nå blir utbetalt gjennom Gjensidige Pensjon som Landkreditt samarbeider med. Max stjerner som kan gis!
Får slike skrytemailer fra Landkreditt bank om at det er så stor kundetilfredshet. Det er jeg helt uenig i. Har helst dårlige erfaringer med rente, fullmektig tilgang til konto. Kundeservice generelt har vært dårlig i årenes løp. Jeg har kun beholdt banken pga min gamle mor.
Etter 3 uker fikk jeg omsider avslag skriftelig på et lån tilsvarende 3x inntekt, der jeg stilte sikkerhet på ca 60% av lånet. Og med ref. til at jeg ikke hadde godt nok inntekt, noe både Nordea og DNB var uenige i, og fikk ja ifra begge bankene. Forskjellen var nok at Landkreditt Bank rett og slett ikke gjorde en god nok jobb, de ringte meg ikke en gang, det gjorde nemlig de 2 andre bankene. Så elendig forarbeid, og de går glipp av kunder som typisk kvalifiserte til både Premium og Saga til nevnte banker over. Så enten er Landkreditt bank for topp 1% mhp inntekt og formue, eller så er de ikke kompentente nok mhp forarbeid.
Aldri hatt bedre service fra noen bank gjennom snart seksti år!
Meget tilfreds som bankkunde. Banken ligger hele tiden i toppen av sparevilkår
Landkreditt var overhodet ikke lydhør for våre ønsker angående finansiering. Vi kunne gjerne få lån og det var ingen tvil angående betjeningsevne, men der stoppet også evnen til å levere et produkt kunden ønsket. Har også flere sparekontoer i banken, en firmakonto med ca 1 mill på konto og rente minimum 1/2% under mine private kontoer - sånn er det bare sier Landkreditt- går ikke å endre på det! Jeg er nok en av tufsene som blir straffet for å være lojal mot et samvirkeforetak