Nordea Bank har ikke nok data til å bli vurdert.
Klikk for detaljer
Å fortsatt være så ute av sync med tiden vi lever i at man ikke støtter annet enn utenlandske betalingsløsninger på mobil er hårreisende. Få på plass tæppibg med vipps!
very good help and directions on how to use the nettbank
Flott kundeservice og god oppfølging, svarer på spm, tar seg god tid til kunden
Jeg har fastrentelån og opplevde at kunderådgiveren min ringte to ganger for å «anbefale» meg å avslutte lånet. Ifølge rådgiveren ville jeg «få» 100 000 kroner i fordel. Da jeg spurte hvorfor jeg skulle gjøre dette, bare for å gå over til en flytende rente som er mye høyere – der den såkalte gevinsten i tillegg blir spist opp av skatt – ble det stille. Det er ikke rart at Nordea økte inntektene sine til over 33 milliarder kroner i andre kvartal. Denne typen «rådgivning» handler utelukkende om bankens egen vinning, ikke kundens.
Dårlig kommunikasjon med ingen eller treg tilbakemelding, liten fleksibilitet, upersonlig service og liten vilje til å høre på kunden. Skulle nok kun gitt en stjerne.
Fin opplevelse å være kunde i Nordea. Raske svar og gode råd.
Har vært kunde i Nordea siden den het Kredittkassen og har kun positiv erfaring. Alltid behjelpelig, både når det gjelder lån, sparing, nettbank osv. Så forstår lite av hvordan denne banken kan oppleve så lav score her inne. Jeg har fått tilbud fra andre banker, men nettopp fordi jeg vet hva denne banken står for, gjør at jeg takker nei hver gang. Det er som med forsikringsselskapene, betaler du lite, så forvent mindre når du trenger de. Det er sjelden mye som skiller i pris, så da betaler jeg heller litt ekstra for god service. Det blir som når du er på restaurant, du gir ekstra tips ved god service.