Talkmore opplever for tiden en nøytral trend i kundevurderinger.
Klikk for detaljer
Fikk sånn kjempe god service og hjelp i en sak i dag. Løsningsorientert og fantastisk hjelpsomme person som gjorde at dette ble fikset. 👍👍👍👍♥️😀
Hei Bjørn! Det er helt supert å se at du er fornøyd med hjelpen du fikk! Dette er noe vi fokuserer mye på med å yte god service, så vi setter stor pris på tilbakemeldingen. :-) Ha en fin dag videre, hilsen Petter.
Den beste opplevelsen hos en kundeservice, hyggelig og hjelpsom ,forståelsesfull og imøtekommende, godt humør, kundebehandler på øverste hylle, Takk Talkmore
Heisann Roar! Tusen takk for de utrolig hyggelige ordene. Vi jobber hardt med å tilby kundeservice i verdensklasse, så vi setter virkelig stor pris på slike tilbakemeldinger. Ha en super dag videre, hilsen Petter
Det fungerer veldig bra, har en riktig design slik at det passer perfekt i en hånd
Hei Ali! Så flott at det fungerer bra! Vi har gitt skryten videre til de som designer Appen vår og mine sider :-) Ha en flott dag videre, hilsen Petter.
Problemet jeg fikk burde vært løst eller tipset til meg av Talkmore. Dro etter samtale med Talkmore til Telenor der ekspeditør med en gang så at dette var et problem med App-styring på telefonen, noe Talkmore burde vist ut fra min feilbeskrivelse, evt videresendt problemet innad i Talkmore. Hos Telenor måtte jeg betale kr199 for å rette problemet på en telefon som var 3 måneder gammel og kjøpt hos Talkmore. Dårlig service og garanti i dette tilfellet. Må tilføye at mine tidligere erfaringer med Talkmore har vært meget bra.
Heisann Sigmund! Det er jo ikke helt bra at du ikke fikk løst problemet gjennom vår kundeservice. Det er litt vanskelig for oss å kunne alt av problemer med mobiler, kanskje spesielt når i ikke får sett gjennom selv. Men vi har jo en kundeservice til nettbutikken som pleier å ha noe mer innsikt på slikt/ mulighet for å sende inn til teknikere slik at de får sett gjennom. Uansett ønsker vi å få til en fin slutt på saken, har du mulighet til å sende en mail til [email protected] med nummeret ditt så skal vi få litt mer oversikt :-) Ha en fortsatt fin dag, hilsen Petter.
Jeg har vært en fornøyd kunde i flere år hos Talkmore og nå byttet også kona over til samme. Foruten god dekning hjemme og på hytter og gunstige priser er i alle fall mitt inntrykk at tiden det tar å få kontakt med kundeservice mye kortere hos Talkmore enn hos andre mobil selskap. Dette er også viktig for meg.
Heisann Terje! Dette er jo bare helt fantastisk å lese! Vi prøver å holde ventetid til et absolutt minimum hos oss. Vi liker å si: queue no more på kontoret. Så det er godt du kommer fram raskt :-) Ha en super dag, hilsen Petter
Bra service hjelp og rask levering tilbakemelding og hjelp
Heisann Reidun! Så flott å se at du er fornøyd med hjelpen du fikk av oss :-) Det er kjedelig å vente, så vi prøver å løse saker kjapt, så kan en bruke tiden sin på andre ting :-) Ha en super dag, hilsen Petter.
Ringte for å få tilbake det jeg betalte for mye ellers er jeg fornøyd
Hei Bård. Takk for din tilbakemelding. Vi er veldig glad for å høre at du er fornøyd! Vi gjør alltid vårt beste for at våre kunder skal være det, og setter alltid stor pris på alle tilbakemeldinger. Vi har gode rutiner om en kunde har betalt for mye, og ønsker det tilbake. Ha en fin dag videre og god påske når den kommer! Hilsen Jørgen
Meget bra og rask behandling av forespørsler god pris
Hei Anders! Tusen takk for en meget hyggelig omtale og fem stjerner. Vi gjør det vi kan her på kundesenteret for å gi våre kunder den beste hjelpen - så slike tilbakemeldinger setter vi stor pris på. Ønsker deg en riktig fin dag videre, med vennlig hilsen Thomas.
Veldig kjekt å snakke med kundeservice og vi får hjelpen eg treng. Anbefales.
Hei på deg Odd! Så godt å se at du er fornøyd med kundeservicen vår! Vi jobber hardt for å tilby service i verdensklasse, så dette setter vi stor pris på. Det blir jo ikke stort bedre enn 4 av 5 stjerner :-) eller kanskje 5 av 5, men da får vi brette opp ermene og jobbe enda hardere, slik at vi gjør oss fortjent til full pott senere :-) Ha en super dag videre, hilsen Petter.
TalkMore fungerer bra for meg. De bruker Telenors nett med god dekning og stabilitet. God kundeservice. Appen gir meg god oversikt. Kundeservice ved spørsmål er topp. Så er det jo rimelig. Ekstra rimelig hvis du er NAF- eller OBOS-medlem.
Hei Bjørn! Takk for en super tilbakemelding. Det er godt å høre at du er fornøyd med våre løsninger og Talkmore generelt. Vi er veldig fornøyd med å kunne levere full Telenor dekning til Talkmore-priser, og jobber alltid med å forbedre app og ha en kundeservice der du alltid sitter igjen med et positivt inntrykk. Håper du får en flott helg! Hilsen Jørgen
Hyggelig og hjelpsom kundeservice. Gode tilbud, priser og god dekning. For meg med hytte vi ikke bruker hele året er Talkmores mulighet til å fryse mobilt bredbånd knallbra. Ikke mange som har løsninger rundt dette. Rart egentlig.
Heisann Hans! Så flott du er fornøyd som kunde, det liker vi! Ja det er jo ganske greit å ha et mobilt bredbånd som du kun betaler for når du skal bruke det, så det er vi helt enig i er knallbra :-) Du får ha en super dag videre, hilsen Petter.
Rask og god service😊😊 Gikk raskt å få flyttet telefon nummer fra bedrift å over til privat abonnement😊
Riktig god dag, Per! I og med at vi nylig har slått sammen Talkmore og Talkmore Bedrift så er det veldig gøy å høre tilbakemeldinger om at overføring funker som det skal. Jeg håper du blir fornøyd med ditt nye abonnement på privat, skulle det være noe du trenger hjelp med så er det selvfølgelig bare å ta kontakt! Ønsker deg en riktig fin uke, med vennlig hilsen Thomas.
Er kunde i mange år nå. Super fornøyd. Anbefales med det sterke
Heisann Ebrahim! Helt supert å se at du er fornøyd med oss etter så lang tid som trofast kunde. Tusen takk for det, så skal vi fortsette med å holde deg like fornøyd videre også :-) Ha en super dag, hilsen Petter.
Abbonoment hos talkmore går smertefritt. Alltid, dekning, alltid riktig opplysninger mtp faktura og data og ikke minst alltid hyggelig og rask kundeservice. Gode priser med "fri data passer meg utmerket. Rabatter er også å få som Obos-medlem eller verve en venn :) Løp og kjøp!
God dag Nicolai :-) Tusen takk for at du har tatt deg tid til å skrive om oss, det varmer! Det er veldig gøy å se at du er fornøyd med dekning, faktura, informasjonen og kundebehandlingen. Vi skal fortsette den gode jobben slik at du forblir fornøyd :-) Håper at du får en flott dag, hilsen Victoria
Dårlig Telenor dekning på min adresse nett er ubrukelig
Hei Børge! Huff, dette var utrolig leit å høre. Det kan forekomme at dekning ikke strekker helt til enkelte plasser, det kan for eksempel være bygget i seg selv som gjøre det vanskelig for signaler å komme inn. En løsning som Telenor tilbyr er Wi-Fi tale, da ringer man over Wi-Fi nettet og skal dermed være til hjelp for de som har problemer med dekning. De aller fleste telefoner støtter for denne funksjonen. Kunne du tatt kontakt med oss på [email protected] så skal vi undersøke dette nærmere og gjøre alt vi kan for å få deg helt fornøyd. Ønsker deg en riktig fin uke, med vennlig hilsen Thomas.
Ble lovet en ekstra gratis datapakke pga. en feil talkmore gjorde ved å flytte meg over til deres abo for tidlig, slik at jeg plutselig satt på hjemmekontor uten den frie datamengden jeg hadde fra mitt forrige abo. Denne lovnaden var på kundebehandlerens initiativ, en hyggelig gest trodde jeg, og tenkte derfor det ikke var noe problemer rundt dette. Når jeg så kontakter de i sammenheng med dette, får jeg beskjed om at det ikke er skrevet noen notis på dette og at saken er avsluttet. Dette hadde ikke vært noen sak, hadde ikke en kundebehandler, på eget initiativ, lovet meg datapakken. Til talkmore, som jeg ser ber folk her kontakte de for å få ryddet opp i saken: det kommer jeg ikke til å gjøre. Jeg har forsøkt, og opplever bare kundebehandlere som får meg til å føle meg som en byrde, som etterspør noe jeg ble lovet, noe jeg ikke selv spurte om.
Hei Marianne! Dette hørtes jo virkelig ikke bra ut og er ikke slik vi vil ha det. Jeg skjønner at det å ta kontakt med oss ikke er det første du ønsker, men vi håper å få ryddet opp i dette. Da trenger vi at du sender oss en mail med ihvertfall mobilnummer til [email protected] slik at vi får opp brukeren din og får sett gjennom her. Vi ønsker deg ihvertfall en fin dag videre, hilsen Petter :-)