Talkmore opplever for tiden en nøytral trend i kundevurderinger.
Klikk for detaljer
Slipper og tenke på store reinge og partoutkort hele tida
God dag Jan :-) Tusen takk for en hyggelig tilbakemelding. Det er veldig godt å lese at du er fornøyd med oss! Ønsker deg en flott dag, hilsen Victoria
Hyggelig , blid og hjelpsom kunderådgiver som ordnet det så vi fikk billigere månedsavgift .
Hei Anne Så utrolig hyggelig å lese din tilbakemelding, det setter vi stor pris på! Vi gleder oss til samarbeidet videre :-) Ønsker deg en nydelig dag, hilsen Victoria
Får mye for pengene. Brukervennlig. Hyggelig kundeservice.
Hei Bente :-) Dette var hyggelig å lese, tusen takk! Vi jobber hele tiden med vår kundeservice og våre tjenester slik at de blir best mulig for våre kunder, da er det veldig gøy å lese at det er slik du opplever oss. Håper at du får en superfin dag, hilsen Victoria :-)
Er kjempe fornøyd med talkmore. Det er ingen skjulte priser, fantastisk kundeservice, god dekning og rimelige priser. Jeg har 4 barn i mitt abbonnomang i tillegg til mitt.
Hei Sandra! Dette er jo bare helt fantastisk å lese! Vi prøver så godt vi kan å holde det enkelt, og det er supert at du er fornøyd med både priser, dekning, og kundeservice. Da får vi fortsette å jobbe med å holde deg like fornøyd videre :-) Ha en flott dag videre, hilsen Petter.
Veldig fornøyd med Talkmore. Eneste minuset for min del er at de ikke støtter e-sim til apple watch. På grunn av det så må jeg bytte leverandør
Heisann Øyvind! Så godt å se at du har vært fornøyde med oss! Du er ikke den eneste som savner e-sims støtte for Apple watch. Vi jobber iherdig for å få til støtte for det, men vi må ha hjelp av Apple for å få det til, og pr nå har vi ikke fått den hjelpen vi trenger. Når vi har fått til støtte for esim til Apple watch, så er du ihvertfall velkommen tilbake som kunde :-) Ha en super dag videre, hilsen Petter.
Helt supert og bra service!😀forklarer på en måte som gjør at man forstår lettere hva som skal gjøres
Heisann Hilde! Du dette var jo riktig så godt å se! Så fint at du er fornøyd med hjelpen du fikk. Det er jo greit å holde det enkelt. Det enkle er ofte det beste for å låne et ordtak fra noen andre. :-) Ha en flott dag videre, hilsen Petter.
Jeg valgte å melde meg inn på grunnlag av informasjon som ble gitt i kundeservice som viste seg å være helt feil da jeg mottok simkort
Hei Marita! Dette var jo virkelig ikke bra! Vi jobber hardt for at vi skal tilby god kvalitet på kundeservice, så dette tar vi på det største alvor. Kunne du tatt kontakt med oss på [email protected] så skal vi gjøre alt vi kan for å få deg helt fornøyd og rette opp i dette. Ha en god dag videre, hilsen Petter.
En imøtekommende og løsningsorientert kundebehandler. Høflig, hyggelig og tydelig informasjon.
Hei Dag! Så flott at du ble fornøyd med hjelpen du fikk! Vi prøver hele tiden til å tilby best mulig kundeservice, så vi setter virkelig stor pris på tilbakemeldingen. Ha en super dag videre, hilsen Petter.
Fikk kjapt svar per tlf. Blir nokk kunde endå lengre.
Hei Åse! Det er jo helt fantastisk, vi håper du blir værende i mange år fremover. Vi lover å fortsette med god service! Ønsker deg en riktig fin uke, med vennlig hilsen Thomas.
Alltid lett å få tak i når du trenger det og det er gode forhold på « bygda»
Hei Bjørg! Dette er så gøy å høre, takk for omtalen og fem stjerner. Vi jobber alltid mot å gi kunder den beste servicen og dekningen er vi veldig stolte av. Ønsker deg en riktig fin uke, med vennlig hilsen Thomas.
Veldig fornøyd med Talkmore. Aldri langt ventetid. Flinke kundebehandlere.
God dag George :-) Så hyggelig å lese at du er fornøyd med Talkmore og kundebehandlerne. Det setter vi stor pris på. Vi håper på å beholde det gode samarbeidet fremover. Ønsker deg en nydelig dag, hilsen Victoria :-)
Har hatt Talkmore i noen år og uansett gyllne tilbud så får ingen meg til å bytte. Fantastisk kundeservice, hyggelige ryddige mennesker som forklarer på en onklig måte hvis en trenger hjelp. Ros til kundeservice! Det er den som teller pluss at det er billig og være kunde 😊
Hei Kristin! Dette er jo helt fantastisk å lese. Så flott at du er fornøyd med hjelpen du får av oss når du trenger det, vi setter utrolig stor pris på slike tilbakemeldinger. Så skal du vite at vi ikke legger oss på latsiden, vi fortsetter å prøver å bli enda bedre :-) Ha en super dag videre, hilsen Petter
Alltid kort ventetid på å få svar når man ringer, og jeg har nesten alltid møtt på folk som er dyktig, godt opplyst og flink med å hjelpe. Kun en gang har jeg negativ erfaring. Anbefaler Talkmore.
God lørdag Nina :-) Så hyggelig at du ønsket å gi oss en tilbakemelding, det setter vi stor pris på! Her jobber vi hele tiden med kundeservicen, slik at du som kunde kun skal oppleve det aller beste når du kontakter oss. Vi ser at du skriver at du tidligere har hatt en negativ erfaring. Om det er noe du føler vi kunne gjort annerledes i det tilfellet, så er vi veldig interessert i å høre fra deg. Send oss gjerne en e-post til bytt.no @talkmore.no. Håper at du får en flott dag, hilsen Victoria :-)
Mye for pengene, flott kundeservice og en enestående mobildekning!
Hei Camilla :-) Så gøy å lese at du opplever dekningen som enestående! Vi er utrolig stolte over å tilby full Telenor dekning hos oss :-D Tusen takk for dine fine ord! Vi håper å beholde det gode samarbeidet fremover. Ønsker deg en strålende dag, hilsen Victoria :-)
Fikk veldig god hjelp av en hyggelig kvinne som løste problemet jeg hadde i løpet av ca 10 sekunder. Kan virkelig anbefales. Mvh Børre
Hallo Børre :-) Det var veldig hyggelig å lese om din opplevelse med min kollega. Det er nettopp slik vi ønsker at vår kundeservice skal være, så da varmer det ekstra mye å lese om slike opplevelser. :-D Ønsker deg en nydelig dag, hilsen Victoria
Jeg har aldri hatt Talkmore abbonement eller brukt talkmore sim kort i noen av mine mobiler allikevel sender de meg regninger hvor de truer med inkasso om jeg ikke betaler. Dette opplever jeg som ren svindel da jeg aldri har vært kunde hos de. At de opptrer truende ovenfor meg har jeg ingen toleranse for.
God dag Ole! Dette hørtes jo ikke bra ut og er ikke slik vi ønsker å ha det. Kunne du tatt kontakt med oss på [email protected] så skal vi gjøre alt vi kan for å få deg helt fornøyd og rette opp i dette. Ønsker deg en fin dag, hilsen Victoria :-)