Bulder har ikke nok data til å bli vurdert.
Klikk for detaljer
Fin app, beste betingelser på rammelån. Veldig fornøyd at jeg byttet hit for et års tid siden.
Hei Vibeke Så bra å høre at du er fornøyd med å bytte til oss, og at Bulder funker godt for deg! Vi skal fortsette å holde deg fornøyd. Hilsen alle oss i Bulder:)
Virker som en kjempe bank om man bor «sentralt» Meget synd dere ikke har utviklete dere bedre når det gjelder utlån til folk som bor i område med forholdsvis få salg av eiendommer. Har vært innom dere flere ganger og sjekket de siste 1-2årene uten att det har skjedd noe på den fronten. Burde i det minste vært mulig å søke lån om man har en ganske ny takst på husets som en kan fremvise, vill si det er mere relevant data en en søke motor som ser på naboenes hus i en by/tettsted da standard kan avvike enormt. I tillegg må vell hus i grisgrendte strøk stille sterkere med tanke på prispress som har vært kunstig høyt i mangfoldige år i de større byene. Noe mange der vill erfare seg i tiden som kommer fremover.
Hei Stian! Vi forstår at det er frustrerende å få avslag på søknad fordi det omsettes få boliger i området. Dette har ikke noe med din bolig å gjøre, eller at området ikke er flott. Det er rett og sett bare at det omsettes for få boliger. Som bank må vi alltid være sikker på at vi kan få tilbake pengene vi låner ut, dersom kunder ikke skulle klare å betale tilbake lånet sitt. Den risikoen øker veldig dersom det er vanskelig å omsette boligen. Igjen, det har ingenting med selve boligen å gjøre, men at det er få kjøp som blir gjort i området. Men, dette kan endre seg. Dersom det gjennomføres noen kjøp og salg i området kan dette endre seg. Dette har skjedd for flere av våre kunder. Vi dekker 80-90 % av landet. Og vi håper at ditt område snart vil bli dekket også. Skjønner at du allerede har vært tålmodig og forsøkt flere ganger. Vi krysser fingrene for at det kommer noen kjøp og salg i området og at det endrer seg snart. Hilsen alle oss i Bulder :)
Dette er beste bank jeg har hatt , eneste jeg kunne tenkt meg er litt høyere innskuddsrente på sparekonto..👍
Hei Ingar Herlig å høre at Bulder fungerer så bra for deg! I går satte vi opp renten på sparekonto med 0,4 prosentpoeng! Hilsen alle oss i Bulder :)
Lett å få hjelp, best rente, kundeutbytte og enkel og oversiktlig nettside🎉
Bra priser. Ikke helt intuitiv på alt. Kommer seg med trening. Må være mulig å logge seg på med bank id.
Byttet bank for ca 3 år siden - da hadde Bulder nettopp startet opp. Svært innovativ app, hurtige tilbakemeldinger, setter opp boligverdi og renten ned uten å måtte mase og trygle…. Og sist men ikke minst, de utbetaler utbytte til bankkundene sine Anbefales!! Mvh Frank
Sbanken min bank i 23 år men nei til dnb. Derfor ble Bulder en meget god erstatter. Appen utvikles stadig til det bedre.
Bra rente på lån og helt uten gebyr. Du vet at du har samme rente som andre kunder med tilsvarende lån/sikkerhet.
Veldig fornøyd! Aldri fått utbytte i noen annen bank før! Elsker at boligverdi og rente justeres automatisk!👍😃👍
Jeg opplever at Bulder bank har gitt meg den billigste boliglånet hittil. Hel-digital flyt som fungerer. Mobilappen på iPhone opplever jeg er det beste bank-appen man finner i Norge. Trist at de ikke har en på nett og. Fremtids-historikken er nyttig i bruk for å vite fremtidig utgifter, men det bommer litt ved at det samme utgiften dukker opp 2 ganger. Å få kontakt med kundesupport er utfordrende, fordi chatten i appen holder ikke samtalen gående og det tok tid før jeg oppdaget at de hadde en e-post-adresse man kunne sende mail til. Samtidig som jeg stort sett aldri får mulighet til å bruke telefon-support fordi de er kun åpen på dagtid hvor da jeg er opptatt på jobb.
Rask og fin app. Burde vært mulig også å logge seg på nettbank fra pc, ihvertfall som en backup hvis mobilen skulle bli borte eller ødelegges. Ikke den beste sparerenten. Lavere lånerente ved under 50% belåning.
Hei Øystein Så bra du liker appen. Om du har en nyere Mac kan du laste ned Bulder-appen der. Vi har ingen planer om å utvikle en nettbank. Vi trenger all vår kapasitet på å gjøre appen til Norges beste app. Hilsen alle oss i Bulder :)
Enkelt, billlige renter og utbytte! Er veldig fornøyd som kunde i nærmere 2 år. Best rente på lån inntil 50% av boligverdi. I tillegg så får man opptil 5350 kroner i utbytte pr år på lån opptil 2 mill. Er man 2 lånetakere kan man få det dobbelte ved lån inntil 4 mill!
Hei Søren Herlig å høre at du er så fornøyd og at vi klarer å levere verdi til deg. Ja, kundeutbytte er fint å få! Og i tillegg den lave renten på boliglån. Det skal vi fortsette med! Hilsen alle oss i Bulder:)
Bank på en ny måte. Legger til rette for å administrere mye av banktjenestene selv. God app som er enkel å bruke.
Hei Rolf Så bra å høre at Bulder fungerer bra for deg og er enkel å bruke! Hilsen alle oss i Bulder :)
Enkelt å flytte over huslånet, huslånrente meget lav sammenlignet med andre banker, har høy rente på innskuddskonto sammenlignet med Sbanken jeg var i tidligere. Kundeutbytte i tillegg! Virker som banken virkelig verdsetter sine kunder, jeg håper det forsetter for da blir jeg værende. God app som kan bli pittelitt bedre, tenker da på søkefunksjonen for å finne mottakerkonto i betaleområdet
Hei Kim Det stemmer! Vi verdsetter våre kunder - så glad for å høre at det merkes. Så bra at det opplevdes som enkelt å flytte lånet, og herlig at du har fått lavere rente på boliglånet og spart de unødvendige rentekronene. Vi lover å jobbe knallhardt på videre for at du skal være fornøyd også i fremtiden. Når det gjelder søkefunksjon på betalinger så har vi det. Bare klikk på "Til"-feltet så får du søkefunksjon i toppen av appen. Hilsen alle oss i Bulder :)
Alt er bra med Bulder. Enkel og grei App, gode renter og et pluss at renter blir tilført sparekontoen hver måned. Bra renter på lån, for meg hvertfall. Også gleder jeg meg til å få kundeutbytte.
Hei Lisbeth! Så bra å høre at du er fornøyd med appen, renten, månedlig utbetaling av renter. Det er godt å høre at Bulder funker så bra for deg. Yes! Vi gleder oss til kundeutbytte vi også. Bare en liten uke igjen til det utbetales nå! :) Hilsen alle oss i Bulder :)
Mange bra tjenester og gode avtaler. +Utbytte +Lån
Hei Fornøyd Så bra å høre at Bulder fungerer godt for deg! Jepp i år blir det rekordstort utbytte, og renten våre på boliglån er og kommer til å bli lave. Hilsen alle oss i Bulder :)